De belangrijkste drieweekse etappekoers.

2019

Beste Nederlander in de Tour van 2019 was natuurlijk Steven Kruijswijk met zijn podiumplek. Ook Groenewegen en Teunissen haalden met hun etappewinst mooie scores.

2019
Naampositie voorpuntenpositie na
Mollema, Bauke2010820
Kruiswijk, Steven3842423
Groenewegen, Dylan4326329
Poels, Wout698754
Kort, Koen de1011197
Kelderman, Wilco1169117
Terpstra, Niki1378136
Baarle, Dylan van14965118
Langeveld, Sebastian15911153
Teunissen, Mike206156102
Bol, Cees12207

Stand t/m 2019

Beste Nederlandse renners die nog actief zijn staan op plaats 19, Dumoulin, plaats 20, Mollema, 23 Kruijswijk, 25 Gesink en 29, Groenewegen.

PuntenAantal keerDebutjaarEtappes
1Zoetemelk, Joop9.484 16197010
2Janssen, Jan5.864 819637
3Karstens, Gerben3.112 1119656
4Knetemann, Gerrie3.059 13197410
5Kuiper, Hennie2.684 1219753
6Rooks, Steven2.134 1119832
7Breukink, Erik1.962 1119874
8Wagtmans, Wout1.867 919504
9Est, Wim van1.804 919513
10Raas, Jan1.800 8197610